از همه رنگ
قالب وبلاگ

هر رنگ نماد چیست:

قرمز:نماد قدرت

ابی:نماد اعتماد

زرد:نماد تفکر مثبت

نارنجی:نماد شکوه و عظمت

سبز:نماد ارامش

ارغوانی:نماد اشرافیت

قهوه ای:نماد سادگی

خاکستری:نماد ابهام 

سفید:نماد پاکی

سیاه:نماد مرگ

تاثیر رنگ بر شخصیت با توجه به ماه تولد:

فروردین:قرمز

اردیبهشت:صورتی

خرداد:نقره ای

تیر:خاکستری

مرداد:طلایی

شهریور:نارنجی

مهر:ابی

ابان:سفید

اذر:بنفش

دی:قهوه ای

بهمن:زرد

اسفند:سبز

[ ۱۳٩٠/٥/۱٩ ] [ ۱:٥٧ ‎ب.ظ ] [ ساغر ] [ نظرات () ]

بر سر گور کشیشی در کلیسای ونست مینستر نوشته شده است:کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم.بزرگتر که شدم متوجه شدم دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم.بعد ها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم.در سالخوردگی تصمیم گرفتم خانواده ام را متحول کنم.انک که در استانه ی مرگ هستم می فهمم که اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم،شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم.

[ ۱۳٩٠/٥/۱۸ ] [ ۱:٠٢ ‎ب.ظ ] [ ساغر ] [ نظرات () ]

روزی یک مرد ثروتمند،پسر بچه ی کوچکش را به یک ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در ان جا زندگی می کنند چقدر فقیر هستند. ان ها یک روز و یک شب را در خانه ی محقر یک روستایی به سر بردند.در راه بازگشت و پایان سفر،مرد از پسرش پرسید:((نظرت در مورد مسافرتمان چه بود؟))پسر پاسخ داد:((عالی بود پدر.))پدر پرسید:((ایا به زندگی ان ها توجه کردی؟))پسر پاسخ داد:((فکر می کنم!))پدر پرسید:((چه چیزی از این سفر یاد گرفتی؟))پسر کمی اندیشید و بعد به ارامی گفت:((فهمیدم که ما در خانه یک سگ داریم و ان ها چهار تا.ما در حیاطمان فانوس های تزیینی داریم و ا ها ستارگان را دارند.حیاط ما به دیوار هایش محدود می شود اما باغ ان ها بی انتهاست!))در پایا حرف های پسر،زبان مرد بند امده بود.پسر اضافه کرد متشکرم پدر که به من نشان دادی ما واقعا چه قدر فقیر هستیم!))

[ ۱۳٩٠/٥/۱٧ ] [ ٢:٢٢ ‎ب.ظ ] [ ساغر ] [ نظرات () ]

یک:دوستت دارم نه بخاطر شخصیت تو،بلکه به خاطر شخصیتی که من در هنگام با تو بودن پیدا می کنم.

دو:هیچ کس لیاقت اشک ها تو را ندارد و کسی که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تو نمی شود.

سه:اگر کسی تو را ان گونه که می خواهی دوست ندارد،به این معنی نیست که تو را با تمام وجودش دوست ندارد.

چهار:دوست واقعی کسی است که دست های تو را بگیرد ولی قلب تو را لمس کند.

پنج:بدترین شکل دلتنگی برای کسی ان است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

شش:هرگز لبخند را ترک نکن.حتی وقتی ناراحتی.چون هرکس ممکن است عاشق لبخند تو شود.

هفت:تو ممکن است در تمام دنیا فقط یک نفر باشی،ولی برای بعضی افراد تمام دنیا هستی.

هشت:هرگز وقتت را با کسی که حاضر نیست وقتش را با تو بگذراند،نگذران.

نه:شاید خدا خواسته است که ابتدا بسیاری افراد نامناسب را بشناسی و سپس شخص مناسب را.به این ترتیب وقتی او را یافتی بهتر می توانی شکرگزار باشی.

ده:به چیزی که گذشت غم نخور،به ان چه پس از ان امد لبخند بزن.

یازده:همیشه افرادی هستند که تو را می ازارند.ب این حال همواره به دیگران اعتماد کن و فقط مواظب باش که به کسی که تو را ازرده دوباره اعتماد نکنی.

دوازده:خود را به فرد بهتری تبدیل کن و مطمئن باش که خود را می شناسی قبل از ان که شخص دیگری را بشناسی و انتظار داشته باشی او تو را بشناسد.

سیزده:زیاد از حد خودت را تحت فشار نگذار،بهترین چیز ها در زمانی اتفاق می افتد که انتظارش را نداری.

[ ۱۳٩٠/٥/۱٧ ] [ ۱٢:۳٢ ‎ق.ظ ] [ ساغر ] [ نظرات () ]

خانمی طوطی ای خرید.اما روز بعد ان را به مغازه برگرداند.او به صاحب مغازه گفت این پرنده صحبت نمی کند. صاحب مغازه گفت:((ایا در قفسش ایینه ای هست؟طوطی ها عاشق ایینه هستند،ان ها تصویرشان را در ایینه می بینند و شروع به صحبت می کنند.))ان خانم یک ایینه خرید و رفت.روز بعد ان خانم دوباره برگشت.طوطی هنوز صحبت نمی کرد.صاحب مغازه پرسید:((نردبان چه؟ ایا در قفسش نردبانی هست؟طوطی ها عاشق نردبان هستند.))ان خانم یک نردبان خرید و رفت. اما روز بعد باز هم ان خانم امد.صاحب مغازه گفت:((ایا طوطی شما در قفسش تاب دارد؟نه؟خب مشکل همین است. به محض این که شروع به تاب خوردن کند،حرف زدنش تحسین همه را برمی انگیزد.ان خانم با بی میلی یک تاب خرید و رفت.وقتی ان خانم روز بعد وارد مغازه شد،چهره اش واقعا تغییر کرده بود. او گفت:((طوطی مرد.))صاحب مغازه شوکه شد و پرسید:((ایا او حتی یک کلمه هم حرف نزد؟))ان خانم پاسخ داد:((چرا،درست قبل از مردنش با صدای ضعیفی گفت:ایا در ان مغازه غذایی برای طوطی ها نمی فروختند؟!!))

[ ۱۳٩٠/٥/۱٦ ] [ ۳:٠٦ ‎ب.ظ ] [ ساغر ] [ نظرات () ]

مردی دختر سه ساله ای داشت.روزی مرد به خانه امد و دید که دخترش گران ترین کاغذ زرورق کتابخانه ی او را برای ارایش یک جعبه ی کودکانه هدر داده است. مرد دخترش را به خاطر این که کاغذ زرورق گرانبهایش را هدر داده است تنبیه کرد و دخترک ان شب را با گریه به بستر رفت و خوابید.روز بعد مرد وقتی از خواب بیدار شد دید دخترش بالای سرش نشسته است و ان جعبه ی زرورق شده را به سمت او دراز کرده است. مرد تازه متوجه شد که ان روز،روز تولدش است و دخترش زرورق ا را برای هدیه ی تولدش مصرف کرده است. او با شرمندگی دخترش را بوسید و جعبه را از او گرفت و در جعبه را باز کرد.اما با کمال تعجب دید که جعبه خالی است.مرد بار دیگر عصبانی شد و ب دخترش گفت که جعبه ی خالی هدیه نیست و باید چیزی درون ان قرار داد. اما دخترک با تعجب به پدر خیره شد و به او گفت که نزدیک به هزار بوسه در داخل جعبه قرار داده است تا هر وقت غمگین بود یک بوسه از جعبه بیرون اورد و بداند که دخترش چه قدر دوستش دارد.

[ ۱۳٩٠/٥/۱٥ ] [ ۳:۳٩ ‎ب.ظ ] [ ساغر ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام دوستان عریر من ساغر هستم و یازده سال دارم.امیدوارم از مطالبم خوشتون بیاد.اگه بشه می خواستم ازتون بخوام نظرهاتون رو برام بنویسید. امیدوارم همیشه موفق بشید.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب